Pneupojištění zdarma

Nejlevnější povinné ručení

Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete, naše průměrná úspora je více než 1700 Kč. Chcete i vy ušetřit několik tisíc korun? Porovnejte si povinné ručení zde.

Spokojený klient

Maria P., Olomouc Nevěřila jsem, že tak levné pojištění vůbec existuje, ale tohle porovnání je opravdu výhodné...

Jak to funguje?

Úspora až 70%

85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je 1 700 Kč.

Zelená karta e-mailem

Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte na druhý den poštou.

Zdarma Pojištění pneumatik

K povinnému ručení pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Test povinného ručení

Povinné ručení – Zodpovědní, nezodpovědní | Automobil RevueNejvíce vozidel bez povinného ručení je v Praze, ale nejrizikovějšími kraji z pohledu nepojištěných škod a vozidel jsou Ústecký, Karlovarský a Liberecký. V nich je dokonce každé osmé, respektive deváté vozidlo bez povinného ručení. Úřední buzerace: Neplaťte, co nemusíte | SvetMotoru.czV praxi se tak kupující vozidla domluví s prodávajícím, že sjednané povinné ručení ještě nějakou dobu nezruší. . Test: Sanitní Ford Transit Custom L2 310 - Přeprava pacientůPovinné ručení Ostrov - Sfinance.czBez ohledu na to, jestli je vaším bydlištěm Ostrov, nebo jiné město či obec v České republice, doporučujeme vám využít kalkulačku povinného ručení, která provede srovnání cen povinného ručení a doporučí, která pojišťovna právě pro. Seo test stránek povinne -ruceni-sleva.czNejlevnější povinné ručení porovnání, Kalkulace 2012 Popis stránky: Vyberte si nejlevnější povinné ručení porovnání na rok 2012. Sjednejte si u nás povinné ručení online a získejte nejnižší ceny. Klíčová slovaNeplatiči povinného ručení již nemají úniku - Věci automobilové Víte co se stane, když nezaplatíte povinné ručení? Od 1. ledna 2009 Česká kancelář pojistitelů (ČKP) porovnává data z registrů motorových vozidel a od pojišťoven. Proti neplatičům uplatňuje sankce, které důsledně vymáhá. Diskuze co je povinné ručení FabiaSrovnejte povinné ručení Škoda Fabia od všech pojišťoven. Diskuse: Test pneumatik: Jak obout fabii na léto? Jaké pneumatiky pořídit pro Škodu Fabii, Ford Fiesta a VW Polo?

dTest: Čsob pojišťovna Povinné ručení (1/09)- výsledky testu...

Test povinných ručení - ČSOB pojišťovna Povinné ručení (1/09). * Ďalšie služby poskytované v rámci povinného ručeniaPovinné ručeníSrovnání povinného ručení od 10 pojišťoven na trhu. Najdeme vám nejlevnější povinné ručení, srovnání limitů pojištění, připojištění skel, zavazel.Recenze porovnání povinného ručení Chevrolet5/5 na 177 hlasovat (100%). Skvělý nástroj povinné ručení porovnání Vám pomůže najít nejlevnější nabídku ručení. Tentokrát z crash testu plug-in hybridu Chevrolet Volt americkou.Levné povinné ručení pro Alfa Romeo Giulietta | snižujeme.czVýhodné nabídky povinného ručení pro automobil Alfa Romeo Giulietta na snižujeme.cz. Najděte nejlevnější povinné ručení pro váš Alfa Romeo Giulietta snadno online. Povinné ručení podle značek automobilů - Sfinance.czPovinné ručení auta Fiat Nabízíme srovnání povinného ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) pro všechny modely automobilů značky Fiat.Povinné ručení auta Hyundai - Sfinance.czPovinné ručení online pro Hyundai Kromě online srovnání povinného ručení Hyundai nabízíme i sjednání povinného ručení online.

Nabídka všech pojišťoven v ČR